O nas


umowy

Centrum Usług Księgowych obsługuje Klientów w całej Wielkopolsce, poprzez biuro przy ul. Głogowskiej 98 w Poznaniu. Jest firmą rodzinną. Centrum Usług Księgowych prowadzą osoby w odpowiednim wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający certyfikaty uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów, oraz uprawnienia do prowadzenia szkoleń pracowniczych z zakresu bhp.

Centrum Usług Księgowych - zespół księgowy, stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów w rozsądnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie własne oraz pracowników. Prowadzimy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, niezależnie od sposobu wyboru formy opodatkowania i złożoności obsługi. Obsługujemy podmiotowo zarówno spółki akcyjne, spółki z o.o., jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Centrum Usług Księgowych w sposób profesjonalny reprezentuje swoich klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych na obszarze Polski. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, a jeżeli zachodzi taka konieczność, odbieramy dokumenty we wskazanym przez klienta miejscu i czasie.

W przypadku czynności sprawdzających lub kontroli przeprowadzanych przez urzędy administracji publicznej, reprezentujemy klientów w ramach stałego pełnomocnictwa oraz udzielanych na czas czynności pełnomocnictw celowych. Udział klientów podczas kontroli ograniczany jest do absolutnego minimum i zwykle ogranicza się do podpisywania dokumentów rozpoczynających i kończących kontrolę.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w pełnym zakresie.

Klient wybiera sposób dostarczania nam dokumentów.

W razie pytań zapraszamy do zakładki kontakt.