Chcesz założyć firmę? Z nami to proste!

Szanowny przyszły Przedsiębiorco!


paragraf

Skoro trafiłeś do tej zakładki, to oznacza, że w najbliższym czasie planujesz rozpocząć działalność gospodarczą.

Masz już wstępną strategię działania, ale nie wiesz jak założyć firmę? Skontaktuj się z nami przez zakładkę Kontakt, a umówimy się na spotkanie i po ustaleniu warunków przyszłej współpracy odpowiemy na wszelkie pytania związane z założeniem firmy.

Z nami założenie działalności nie będzie ciągiem niewiadomych i błądzeniem po korytarzach urzędów, gdyż naszych Klientów przeprowadzamy płynnie przez cały początkowy proces wypełniania stosownej dokumentacji, dokonywania wyborów: rejestracji w odpowiednich instytucjach, wpisu odpowiednich kodów PKD, sposobu prowadzenia rozliczeń z fiskusem.

Po przeprowadzeniu założenia firmy zapewniamy pełną opiekę księgową i kadrową, w zakresie opisanym szczegółowo w umowie z każdym Klientem.

Pomagamy w otwieraniu firm w szerokim spektrum działalności oraz stopnia złożoności. Zapraszamy zarówno osoby fizyczne chcące rozpocząć działalność jednoosobową, jak i przyszłych wspólników i udziałowców rozpoczynających działalność instytucji o dowolnym stopniu złożoności!

W razie pytań zapraszamy do zakładki kontakt.